زیرال ایده

افزونه اخبار برای وردپرس

نویسنده: زیرال ایده

نویسنده: زیرال ایده

نوشته شده توسط پشتیبانی شرکت زیرال ایده

امتیاز این خبر:
4.6/5
Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
زمان مطالعه: 4 دقیقه

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-l2ta0vxn’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]

سایت شما یا یک سایت خبری کامل است که قرار است کلاً خبر روی آن منتشر شود و یا اینکه در کنار انتشار محتوای دیگر، اخبار سایت را هم می‌خواهید در جایی که بیشتر در توجه کاربران سایت باشد نمایش دهید.به عنوان مثال محصول جدیدی به فروشگاه سایت خود اضافه کردید و الان می‌خواهید با ارائهٔ کد تخفیف بازدید کنندگان را ترغیب به خرید محصول خود کنید. در این حالت استفاده از افزونه های خبری یا اخبار برای وردپرس می‌تواند بهترین راه‌کار باشد. البته افزونه‌های متفاوتی برای این امر وجود دارند که ممکن است بیشترشان شبیه به یکدیگر باشند. یا اینکه هر کدام یک سری ویژگی‌های خاص داشته باشند. به هر حال در ادامه چند تا از بهترین افزونه های اخبار برای وردپرس را خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

افزونه Ditty News Ticker

افزونه Ditty News Ticker از پر استفاده ترین افزونه های اخبار وردپرس است. بالغ بر ۴۰ هزار نصب فعال دارد و به روز رسانی منظمی هم ارائه می‌کند. پس از نصب یک صفحهٔ تنظیماتی اختصاصی برای خود در پیشخوان ایجاد می‌کند که به راحتی می‌توانید اخبار خود را به سایت اضافه کنید. پس از آن هم با استفاده از کد کوتاه یا ابزار یا حتی تابع مستقیم (direct functions) مبادرت به نمای اخبار روی سایت نمایید.

برای نمایش اخبار از سه حالت مختلف زیر می‌توان استفاده کرد:

  • Scroll Mode : در این حالت متن خبر یا حتی عکس آن، به صورت عمومی پیمایش می‌کند.
  • Rotate Mode : در این حالت خبر به صورت یک خط به صورت افقی حرکت می‌کند.
  • List Mode : در این حالت اخبار به صورت ثابت در یک جعبه جای می‌گیرند و کاربر می‌تواند روی هر پیوندی که خواست کلیک کنید.

اگر سایت خبری ندارید و قصد شما فقط نمایش اخبار به کاربران سایت باشد، خیلی راحت می‌توانید از این افزونه استفاده کنید.

افزونهٔ WP News and Scrolling Widgets

افزونه WP News and Scrolling Widgets از دیگر موارد خوب برای انتشار اخبار روی سایت وردپرس برای بازدید کنندگان است. پس از نصب آن، یک گروه صفحه با عنوان News در پیشخوان خود می‌بینید که طریقهٔ کار کردن با آن به مانند نوشته‌ها یا حتی برگه‌ها است. یعنی برای افزودن یک خبر، باید وارد صفحهٔ افزودن خبر جدید شوید که دقیقاً صفحه‌ای مثل صفحهٔ افزودن نوشته یا برگه برای‌تان باز خواهد شد.

افزونهٔ WP News and Scrolling Widgets

اما مشکلی که هنگام کار کردن با این افزونه ممکن است پیش آید، این است که اگر پیوند یکتای وردپرس شما روی سفارشی تنظیم شده باشد و با news هم شروع شده باشد، قطعاً این افزونه و صفحات اخبار با مشکل مواجه خواهد شد. در یک چنین مواقعی باید پیوند یکتای وردپرس را تغییر دهید.

نحوهٔ نمایش اخبار، هم به واسطهٔ کد کوتاه و هم ابزارک و هم تابع PHP ای که درون اسناد PHP روی قالب بتوان از آن استفاده نمود. پس بالاخره توسط یکی از این سه روش، جعبهٔ اخبار را با سبک دلخواه می‌توانیم در جایی از سایت برای بازدید مخاطبان قرار داد.

افزونهٔ PJ News Ticker

افزونه PJ News Ticker یک ابزار سبک است که نوشته‌های پر بازدید سایت شما را به صورت زیرنویس روی سایت نمایش می‌دهد. شاید همین مولفهٔ حرکت کردن آن، برای بازدید کنندگان جلب توجه کننده باشد. خطوط متحرک اخبار سایت را در هر کجایی که خواسته باشید با استفاده از کدهای کوتاه می‌توانید قرار دهید.

افزونهٔ PJ News Ticker

این افزونه از نوشته‌های روی سایت برای نمایش اخبار استفاده می‌کند. پس باید یک دسته نوشتهٔ در وردپرس با عنوان اخبار یا چیزی شبیه به آن اضافه نمایید تا در زمانی که در حال تنظیم افزونهٔ PJ News Ticker هستید، بتوانید این دسته را برای نمایش محتویات درون آن انتخاب نمایید.

افزونهٔ Simple News

Simple News هم تقریباً سبک است که یک نوع نوشته‌ای (Post Type) به وردپرس اضافه می‌کند و از نوشته‌های روی آن به همراه عنوان، پیوند، تاریخ، خلاصه توضیحات و عکس آنها برای نمایش اخبار سایت استفاده می‌کند. در مجموعه صفحات تنظیمات وردپرس، گزینه‌های تنظیماتی‌ای اضافه می‌کند که بتوانید اندازهٔ عکس‌های بند انگشتی و صفحهٔ بایگانی اخبار را تنظیم کنید. با کد کوتاه هم می‌توان اقدام به جاگذاری جعبهٔ اخبار روی سایت نمود.

چیز پیچیدهٔ دیگری ندارد و خیلی ساده می‌توانید اخبار خود را وارد کرده و از کد کوتاه [news] البته به همراه گزینه‌های اضافی آن استفاده کنید.

افزونهٔ Simple Posts Ticker

افزونهٔ Simple Posts Ticker از Post Type های روی سایت برای نمایش نوشته‌های موجود در آنها استفاده می‌کند. یعنی شما وارد صفحهٔ تنظیمات آن می‌شوید و نوشته‌ها را انتخاب می‌کنید تا از نوشته‌های موجود در سایت شما گرفته و به عنوان خبر به صورت نواری در سایت نمایش دهد. پس شما باید بتوانید Post Type سفارشی خود را یا بسازید، یا با استفاده از یک افزونه یا امکان دیگر ایجاد کنید و اخبار سایت خود را درون آن قرار دهید. کد کوتاه آن هم [spt-posts-ticker] است.

افزونهٔ Simple Posts Ticker

مزیت این افزونه این است که از jQuery پشتیبانی می‌کند و سبک است. همچنین پیکربندی آن راحت است و از متن‌های راست به چپ هم پشتیبانی می‌کند.

جمع بندی

پس ما در این مقاله خدمت شما ۵ تا از بهترین افزونه‌های اخبار وردپرس را به شما معرفی کردیم که طبق نیاز خود می‌توانید یکی را انتخاب کرده و روی وردپرس نصب نمایید و از آن استفاده کنید.


دانلود افزونه Ditty News Ticker


دانلود افزونهٔ WP News and Scrolling Widgets


دانلود افزونهٔ PJ News Ticker


دانلود افزونهٔ Simple News


دانلود افزونهٔ Simple Posts Ticker

[/av_textblock]

طراحی سایتت رو با تخفیف انجام بده

ما از ابتدا تا انتهای راه همراه شما هستیم.

زیرال ایده

بزرگترین سیستم

ارائه دهنده خدمات وب

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

1.طراحی

2.فروش

3.رضایت مشتری

4.پشتیبانی 24 ساعته

خدمات زیرال ایده:

اخبار مرتبط

آموزش تحقیق کلمه کلیدی با ابزارها و روش های مختلف

در این مقاله به طور کامل از صفر تا صد مراحل تحقیق کلمه کلیدی، همچنین…

مراحل پیگیری سفارشات پستی در ایران

بدون فوت وقت، سر اصل مطلب می‌روم. در این مقاله می‌خواهم در مورد نحوه پیگیری…

تکنیک های تشکر از مشتری + نمونه متن تشکر از مشتری

به طور کلی فرآیند بازاریابی کسب و کار را می‌توان به 2 قسمت تقسیم کرد:…

0
نظرات شما را دوست دارم، لطفا نظر دهید.x