موشن گرافیک ساز ویدیوت
 

موشن گرافیک

موشن گرافیک به بیانی ساده یعنی ترکیب تصاویر و حرکات با همراهی صدا بدون نیاز به دوربین و نورپردازی و فیلمبرداری و بازیگراست. موشن گرافیک اصطلاحی جدید برای ژانر خاصی از انیمیشن است که به تازگی رواج پیدا کرده است. موشن گرافیک تلاقی بین انیمیشن و اینفوگرافیک است و معمولا با هدف نمایش و انتقال اطلاعات به بیننده از طریق متن و یا گرافیک های متحرک ساخته می شوند. آن ها معمولاً با صدایی همراه هستند که آنچه را متن و یا گرافیک نمایش می دهد را بیان می کنند.

موشن گرافیک یکی از خلاقانه ترین و جذاب ترین انواع تبلیغات به شمار می رود. این روش ساخت، به راحتی و از همان ابتدا مخاطب را جذب خود کرده و او را وادار می کند که تا به انتها تماشاگر روند کلیپ باشد. هر چند نوع ساخت موشن گرافیک با توجه به ایده اولیه و اجرا نیز تأثیر به سزایی در میزان موفقیت آن دارد. یک طرح موشن گرافیک به راحتی می تواند در ذهن مخاطب نشسته و او را مشتاق به موضوعی کند که در تیزر، از آن سخن به میان آمده است. ساخت موشن گرافیک نیاز به سخت افزار و نرم افزار قوی و البته نحوه استفاده درست از آنها دارد. موشن‌ ها می‌توانند به‌صورت آفلاین و آنلاین بر روی کامپیوتر و موبایل در وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهایی که قابلیت نمایش ویدیو را دارند نمایش داده شوند. از آنجایی که ما همواره به فکر ارائه بهترین خدمات هستیم، تمامی جوانب را جهت اجرای یک طرح موشن گرافیک جذاب و موثر در نظر گرفته ایم. فقط برداشتن چند قدم ابتدایی از جانب شما کافی است.

موشن گرافیک ساز ویدیوت
 
انیمیشن ساز ویدیوت
موشن گرافیک تبلیغاتی

موشن گرافیک آنلاین

موشن گرافیک آنلاین به شما کمک می کند بدون نیاز به دانش قبلی و تجربه خاصی در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه موشن گرافیک بسازید. از آن جایی که ساخت موشن گرافیک به شیوه سنتی بسیار دشوار و زمان بر است و علاوه بر این نیازمند فراگیری نرم افزار های مربوط به آن است، وب سایت های فراوانی هستند که امکان ساخت موشن گرافیک را به صورت آنلاین عرضه می کنند و این در واقع یکی از سرویس هایی است که وب سایت ویدیوت عرضه می کند. یعنی در ویدیوت می توانید بدون نیاز به فراگرفتن نرم افزار های خاص به ساخت موشن گرافیک آن هم به صورت آنلاین بپردازید. وقتی صحبت از آنلاین بودن این روند می شود یعنی بیشتر نیازمندی های شما از پیش فراهم شده است و تنها با چند کلیک ساده و ویرایش های دلخواه به نتیجه مورد نظرتان می رسید!

در اینجا به چند دسته از موشن گرافیک اشاره میکنیم :

لوگو موشن

لوگو موشن یکی از انواع موشن گرافیک است که شما لوگوی خود را در قالب انیمیشن می توانید نمایش دهید .

اینفوگرافیک

اینفوگرافیک به عنوان یک ابزار قدرتمند مجموعه ای از داده ها ، مفاهیم، ارائه آمار و ارقام و … را به صورت تصویری نمایش می دهد . استفاده از تصاویر و آیتم‌های گرافیکی جذاب در اینفوگرافیک بهترین روش برای سرعت انتقال داده نسبت به شکل نوشتاری است چرا که بیننده برای درک یک مطلب نیاز نیست زمان زیادی را صرف مطالعه یک مقاله بلند بالا کند .

استاپ موشن

استاپ موشن تکنیکی است که برای ساخت آن از اشیای واقعی عکاسی می‌شود. در این شیوه، اشیا به‌صورت کم و جزئی حرکت داده می‌شوند و از هر حرکت عکاسی می‌شود. سپس تمامی عکس‌ها با استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص، پشت سر هم قرار داده می‌شود تا حس حرکت را القا کند.

انیمیشن ساز ویدیوت
موشن گرافیک تبلیغاتی