تبلیغات اینستاگرام زیرال ایده

بدون محدودیت سفارش و حتی با یک تبلیغ کار خود را شروع می‌کنید

بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ کدامند؟
کدام کانال تلگرام برای تبلیغ مناسب تر است؟
چگونه با اینفلوئنسرها ارتباط برقرار کنیم؟
چطور در پیج‌های بزرگ اینستاگرام تبلیغ کنیم؟
روش های پیدا کردن اینفلوئنسرهای مناسب برای کسب و کارها چیست؟
تبلیغات اینفلوئنسری بهتره یا تبلیغات اسپانسری اینستاگرام ؟

طراحی رایگان بنر تبلیغاتی اینستاگرام هدیه زیرال ایده به شما

مهم‌ترین نکته‌ای که موقع تبلیغات باید در نظر بگیرید، داشتن یک بنر گرافیکی با طراحی تخصصی و مناسب تبلیغات اینستاگرام هست. تبلیغات اینستاگرام بدون داشتن یک بنر گرافیکی قوی اثربخش نخواهد بود. نمادین شما رو از طراحی بنر تبلیغاتی بی‌نیاز می کنه! چه طوری؟ مزیت دیگری که کار کردن با نمادین براتون خواهد داشت اینه که تیم متخصص تبلیغات و طراحی گرافیک نمادین به‌طور کاملاً رایگان بنر اختصاصی شما رو مناسب با نوع تبلیغات و نوع کسب و کارتون آماده میکنه. اینجاست که می گیم اگر قصد تبلیغات دارین از صفر تا صدشو به ما بسپارین و هیچ دغدغه‌ای به جز پاسخگویی به مشتری‌هایی که قراره سرازیر شن تو پیجتون رو نداشته باشین!

تبلیغات اینستاگرام زیرال ایده

مسیر میان بر تبلیغات شما

تبلیغ پست و استوری با بازدهی بالا
ورود به اکسپلور در کمترین زمان
چگونه با اینفلوئنسرها ارتباط برقرار کنیم؟
افزایش ممبر در کمترین زمان
تبلیغ بهینه با انتخاب کانال های تبلیغاتی مرتبط
افزایش بازدید تبلیغات در کانال های پر بازدید

پاسخ به دغدغه های تبلیغات اینستاگرام شما

تبلیغات در اینستاگرام به دو صورت پست و استوری انجام می شود. شما می توانید با انواع روش های تبلیغات اینفلوئنسری، تبلیغات اسپانسری، کمپین تبلیغاتی اینستاگرام و ... در اینستاگرام تبلیغات انجام دهید. مشاوران زیرال ایده در انتخاب درست به شما کمک می کنند.

قیمت تبلیغات در اینستاگرام به نوع تبلیغات و روش تبلیغ شما بستگی دارد. به صورت کلی نمی توان مبلغ دقیقی برای آن مشخص کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعرفه تبلیغ در اینستاگرام شما می توانید بودجه و برنامه مدنظر خود را به مشاوران زیرال ایده منتقل کنید و از آنها راهنمایی بخواهید. شما می توانید با سفارش تبلیغات در اینستاگرام به زیرال ایده، بدون پرداخت هزینه بیشتر تبلیغات ارزان در اینستاگرام مناسب با پیج خود را سفارش بدهید.

زیرال ایده بهترین پیج برای تبلیغ در اینستاگرام است به این دلیل که برای افزایش بازدهی تبلیغات شما در اینستاگرام با پیج های مطرح و پربازدید همکاری می کند. کارشناسان تبلیغات زیرال ایده با آنالیز و بررسی کسب و کار شما بهترین پیج ها و روش های تبلیغات را به شما معرفی می کنند. سایت زیرال ایده تضمین موفقیت شما در تبلیغات اینستاگرام است.

شما می توانید انواع تبلیغات در اینستاگرام را استفاده کنید. همچنین می توانید بهترین تبلیغات اینستاگرام را با توجه به میزان بودجه و نوع فعالیت کسب و کار خود در نظر بگیرید. مشاوران ما در این رابطه همراه شما هستند.