هاتجر (Hotjar) چیست؟ نحوه استفاده از آن چگونه است؟

فهرست مطالب

Hotjar ابزاری است که هم تجزیه و تحلیل و هم مجموعه بازخوردهای کاربران را شامل می شود. این ابزار به شما کمک می کند تا بفهمید بازدیدکنندگان در وب سایت شما چه می کنند.

 

آیا می دانید هاتجر چیست و نحوه استفاده از آن چگونه است؟ به عنوان یک بازاریاب، شما زمان زیادی را برای اطمینان از تعامل کاربران با محتوای خود متمرکز می کنید. هنگامی که ما یک فروشگاه آنلاین را مدیریت و در بازاریابی وب کار می کنیم، مهم است که عادات کاربران و بازدیدهای آن ها را از طریق وب سایت خود بدانیم. اما گاهی اوقات سخت است بدانید که بازدیدکنندگان دقیقا چه اقداماتی را در سایت شما انجام می دهند. همه این ها به منظور بهبود تجربه کاربر و درک نیازهای آن ها برای ارائه محتوای مناسب است.

برخی برای این امر از گوگل آنالیتیکس استفاده می کنند اما این ابزار به اندازه کافی کامل نیست تا بتواند گزارش هایی از این نوع را انجام دهد…

پس چگونه می توانیم این کار را به راحتی و رایگان انجام دهیم؟ در این مطلب به این موضوع می پردازیم.

هاتجر چیست؟

Hotjar ابزاری است که هم تجزیه و تحلیل و هم مجموعه بازخوردهای کاربران را شامل می شود. این ابزار به شما کمک می کند تا بفهمید بازدیدکنندگان در وب سایت شما چه می کنند.

نکته برجسته Hotjar این است که در یک پلتفرم واحد، طیف وسیعی از عملکردهای تحلیلی ضروری را با ابزارهای بازخورد کاربر ترکیب می کند.

قبل از اینکه هاتجر وجود داشته باشد، ما به پلتفرم های مختلفی برای دسترسی به این ترکیب از ویژگی ها نیاز داشتیم که هر کدام هزینه و پیچیدگی جعبه ابزار بهینه سازی شما را افزایش می دهد. اما هاتجر عملکردهای مختلف تحلیل، CRO و بازخورد کاربر را در یک پلتفرم (و با قیمت نسبتا مناسب) گرد هم می‌ آورد.

چگونه از هاتجر استفاده کنیم؟

ما یک روش مبتنی بر داده را برای استفاده از Hotjar در یک پروژه برای بهبود UX سایت خود پیشنهاد می کنیم. با این مقاله از تعریف اهداف گرفته تا ارائه توصیه های خود از طریق پیکربندی ابزار و روش های تجزیه و تحلیل، شما چشم انداز روشنی از نحوه استفاده از این ابزار خواهید داشت.

هاتجر

در هاتجر منابع را اختصاص دهید و اهداف خود را تعیین کنید

ابتدا مشخص کنید که چه منابعی برای انجام مطالعه شما در دسترس است: تیم ها، زمان و نوع اشتراک هاتجر. جایی را که می‌خواهید درک خود را از تجربه کاربری غنی کنید، کاوش کنید. شاید به تجربه آن ها در صفحه فرود خود علاقه مند باشید یا می خواهید در مورد تعامل آنها با یک فراخوان جدید بیشتر بدانید؟

اکنون یکی از این نقاط را به عنوان هدف اصلی جستجو انتخاب کنید. این می تواند به طور خاص یک قیف یا تبدیل (میکرو یا ماکرو)، یک صفحه خاص یا حتی کاربرانی باشد که از یک کانال جذب تعریف شده می آیند. تمرکز بر یک موضوع به جای تلاش برای مطالعه کل تجربه به شما این امکان را می دهد که بینش دقیق و عملیاتی تری کسب کنید.

سپس همه چیزهایی را که قبلا در مورد این موضوع از UX سایت خود می‌دانید جمع‌آوری کنید (داده‌های، به عنوان مثال، حساب Google Analytics شما، آژانس‌های تبلیغاتی یا بازخورد مشتریان جمع‌آوری‌شده از طریق فرم). اکنون زمان آن است که یک مشکل برای موضوع خود تعریف کنید. برای مثال:

 • کاربران در صفحه پرداخت با چه مشکلاتی مواجه می شوند؟
 • کاربران تبلیغات فیس بوک چگونه رفتار می کنند؟
 • تعامل کاربران با بنر ثبت نام خبرنامه من چگونه است؟

سپس از خود بپرسید که چگونه توصیه هایی را که از مطالعه هاتجر حاصل می شود اجرا می کنید. از جمله تغییرات در سایت، منابع توسعه موجود، مهلت های زمانی. این نکته بسیار مهم است تا مطالعه شما فراتر از یک تشخیص، تاثیر واقعی بر تجربه سایت داشته باشد.

با هاتجر ابزار را پیکربندی کرده و یک پروتکل تجزیه و تحلیل ایجاد کنید

اکنون باید پارامترهای رکوردهای Hotjar خود را بر اساس معیارهای تعریف شده با توجه به مشکل و نوع اشتراک خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، ضبط می‌تواند در صفحات خاصی، پس از رویدادها یا تبدیل‌ها یا حتی پس از مدت زمان جلسه شروع شود. همچنین در نظر بگیرید که ترافیک داخلی را با ابزار حذف آدرس IP ثبت نکنید.

در مرحله بعد هاتجر، بر اساس حجم جلساتی که معیارهای شما را برآورده می‌کنند، میزان نماینده‌ای که در نظر دارید و منابع تجزیه و تحلیلی که در اختیار دارید، تعیین کنید که چه تعداد رکورد را می‌خواهید تجزیه و تحلیل کنید.

مرحله بعد، نحوه تجزیه و تحلیل ضبط شده در Hotjar را انتخاب کنید. برای این کار تگ هایی را که قرار است به آن ها اختصاص دهید، مشخص کنید. این ها کلمات کلیدی هستند که می توانید با ضبط های خود مرتبط کنید. آن ها باید جستجوی کاربران، اقداماتی که انجام می دهند، وضعیت ذهنی آن ها و همچنین احساساتی را که می توانید استنباط کنید (بر اساس معیارهای ملموس) را نشان دهند.

ضبط ها را راه اندازی کرده و آن ها را تجزیه و تحلیل کنید

اکنون می توانید ضبط را شروع کنید. حجم ضبط ها بر اساس ترافیک سایت و اشتراک Hotjar شما است. اگر چندین نفر مسئول تجزیه و تحلیل ضبط شده هستند، یک پروتکل ایجاد کنید تا به یکنواخت ترین شکل ممکن تجزیه و تحلیل شوند. برای اطمینان از این ثبات، جلسات مشاهده مشترک ترتیب دهید.

در صورت امکان، رکوردهایی را انتخاب کنید که دارای نشانگر ارتباط بالا هستند. هنگام تماشا، برچسب هایی را انتخاب کنید که فعالیت کاربر را مشخص می کند و همچنین برای جمع آوری داده های کمی و کیفی یادداشت برداری کنید. هنگامی که یک ضبط برای شما خاص و جالب به نظر می رسد، می توانید آن را به موارد دلخواه خود اضافه کنید. همچنین می‌توانید URL برخی رکوردها را کپی کنید و آنها را در یک آرایه با توجه به دسته‌هایی که تعریف کرده‌اید ذخیره کنید. بنابراین، بعدا وقتی نتایج تجزیه و تحلیل خود را ارائه می کنید، می توانید از رکوردهای انتخاب شده به عنوان مثال استفاده کنید.

مطمئن شوید که نمونه ضبط‌شده‌ای که مطالعه می‌کنید نماینده ترافیک کلی شما باشد: داده‌های هاتجر را با داده‌های Google Analytics مقایسه کنید، به‌ویژه بر اساس معیارهای زیر: نوع دستگاه، سیستم ناوبری، منبع/میانگین و میانگین مدت جلسه.

هاتجر

داده ها را صادر کرده و نتایج خود را مطالعه کنید

پس از رسیدن به حجم مورد نظر رکوردهای تجزیه و تحلیل شده، از طریق هاتجر داده ها را از رکوردها به یک صفحه گسترده صادر کنید. برای تجزیه و تحلیل این نتایج می توانید از چندین ابزار استفاده کنید:

 • یک جدول محوری برای تعریف، به عنوان مثال، حجم رکوردها بر اساس نوع دستگاه.
 • تابع nb.if.ens برای محاسبه حجم رکوردها با چندین تگ تعریف شده، به عنوان مثال کاربرانی که تبدیل کرده اند و جلسه آنها سیال بوده است.
 • هر ابزار تحلیل دیگری که به نظر شما مرتبط باشد.

بنابراین باید تعریف کنید که کدام ترکیب از برچسب ها اطلاعات غنی در مورد تجربه کاربر و به ویژه در رابطه با مشکل شما را در اختیار شما قرار می دهد. ترکیب داده های کیفی (یادداشت برداری شما) و کمی (تجزیه و تحلیل برچسب) به شما دیدی جامع از تجربه کاربری در سایت می دهد. اکنون باید برجسته ترین نقاط اصطکاک را شناسایی کنید.

این نقاط اصطکاک را بر اساس درجه اهمیت آنها، عنصر سایتی که به آن مرتبط هستند (به عنوان مثال یک CTA یا یک فرم) طبقه بندی کنید. سپس هر یک از این نقاط اصطکاک را با داده های عددی حاصل از تحقیق خود یا با مشاهده (یادداشت برداری).

از تجزیه و تحلیل خود برای ایجاد توصیه ها استفاده کنید

در این مرحله از هاتجر می توانید از تجزیه و تحلیل خود، توصیه ها یا راه حل های فرضی را برای بهبود تجربه کاربر در این زمینه ایجاد کنید. اگر چندین راه حل در نظر گرفته شود، می توانید آنها را بر اساس سادگی و هزینه اجرا و همچنین تاثیر تخمینی آنها طبقه بندی کنید.

بیشتر بخوانید:  نکات ضروری و مهم در سئو سایت های وردپرسی

مزیت راه حل Hotjar این است که می توانید تعداد زیادی رکورد را خیلی سریع جمع آوری کنید. بنابراین، در هر زمان می‌توانید پارامترهای ضبط خود را برای رسیدگی بهتر به رفتاری که شناسایی کرده‌اید، تنظیم کنید.

یافته ها و توصیه های خود را ارائه دهید

برای ارائه نتایج تحقیق و پیشنهادات خود، حتما عناصر زیر را برای هر نکته مطرح شده در هاتجر در نظر بگیرید:

 • یک اسکرین شات یا در صورت امکان یک عصاره ضبط که وضعیت فعلی تجربه کاربر را نشان می دهد.
 • داده‌های عددی و مشاهداتی که تجربه کاربری مرتبط با عنصری را که مطالعه می‌کنید تعریف می‌کنند.
 • توصیه های شما برای توسعه، منابع مورد نیاز و تاثیر تخمینی اجرای آنها
 • در صورت امکان، تصویری از راه حل پیشنهادی را نیز اضافه کنید (این می تواند به سادگی یک نقاشی باشد)

هر چه در ارائه نتایج هاتجر دقت بیشتری به خرج دهید، احتمال بیشتری وجود دارد که پیام خود را توسط شخصی که تصمیم می گیرد توصیه های شما را اجرا کند یا خیر درک کنید.

هنگامی که نتایج خود را ارائه می کنید، به خاطر داشته باشید که مخاطبان شما احتمالا درک کمتری از سفر کاربر نسبت به شما دارند. زیرا زمانی را صرف مطالعه آن از طریق این ضبط ها کرده اید. بنابراین به یاد داشته باشید که همه عناصر را در زمینه خود قرار دهید: کاربر از چه صفحه ای آمده است، عملکرد هدف این صفحه چیست، این عمل در تونل کلی کجاست، ناوبری کاربر مطابق با آنچه مورد انتظار است یا چه تفاوتی دارد؟

هاتجر

با هاتجر فرضیات خود را آزمایش و تکرار کنید

در برخی موارد، چنین مطالعه ای ممکن است به تنهایی کافی باشد. همچنین می‌توانید برای غنی‌سازی تحلیل‌های خود مانند نقشه‌های حرارتی یا نظرسنجی، به ابزارهای Hotjar دیگر تکیه کنید. گزینه دیگری برای بررسی این است که از طریق مصاحبه، گروه های متمرکز یا حتی پرسشنامه با کاربران خود در تماس مستقیم باشید.

هنگامی که توصیه های شما در جای خود قرار گرفتند، می توانید عملکرد آنها را با همان ابزار آزمایش کنید. آیا تجربه کاربری در سایت شما در نتیجه تغییرات بهبود یافته است؟ در غیر این صورت، باید توصیه های جدیدی ایجاد کنید یا حتی سوابق را دوباره تحلیل کنید.

آیا این روش را تست کرده اید؟ اگر چنین است، چه فکری در مورد آن داشتید و چه نتایجی داشتید؟ اگر نه، آیا روش دیگری برای اشتراک گذاری دارید؟

مجید حسینی

نویسنده در زیرال ایده

طراح وب سایت و نویسنده ماهر در شرکت زیرال ایده

  علی باقری معین
  December 27, 2022

  هاتجر واقعا سیستم خوبی هست برای بررسی سئو ولی به گوگل سرچ نمیرسه

   0
   0
   Crytodub
   January 9, 2023

   هر چیزی را که می خواهید از طریق اینترنت خریداری کنید. http://go.hojagoak.com/0j35

    0
    0
    Crytodub
    January 10, 2023

    با استفاده از این ربات مالی خود را ثروتمند کنید. http://go.hojagoak.com/0j35

     0
     0
     Crytodub
     January 10, 2023

     اجازه دهید پول خود را رشد به پایتخت با این ربات. http://go.hojagoak.com/0j35

      0
      0
      Crytodub
      January 10, 2023

      توجه! ربات مالی ممکن است به شما میلیون ها نفر به ارمغان بیاورد! http://go.hojagoak.com/0j35

       0
       0
       Crytodub
       January 11, 2023

       اگر از این ربات استفاده کنید کامپیوتر شما می تواند هزینه های اضافی برای شما به ارمغان بیاورد. http://go.hojagoak.com/0j35

        0
        0
        Crytodub
        January 11, 2023

        این ربات می تواند به شما پول 24/7 به ارمغان بیاورد. http://go.hojagoak.com/0j35

         0
         0
         Crytodub
         January 11, 2023

         تاریخ جامعه از افراد موفق که پول در اینجا. http://go.hojagoak.com/0j35

          0
          0
          Crytodub
          January 12, 2023

          به دلار خود به ربات اعتماد کنید و ببینید که چگونه به 100 دلار رشد می کند. http://go.hojagoak.com/0j35

           0
           0
           Crytodub
           January 12, 2023

           پول در بیاورید نه جنگ! ربات مالی همان چیزی است که شما نیاز دارید. https://dub.worldnews.biz.pl/Ontord

            0
            0
            Crytodub
            January 12, 2023

            ربات مالی است فرمول موفقیت شما یافت می شود. در این باره بیشتر بدانید. https://dub.worldnews.biz.pl/Ontord

             0
             0
             Crytodub
             January 13, 2023

             ربات مالی موثرترین ابزار مالی در شبکه است! https://dub.worldnews.biz.pl/Ontord

              0
              0
              Crytodub
              January 14, 2023

              اگر از این ربات استفاده کنید پول می تواند بسیار ساده باشد. https://dub.worldnews.biz.pl/Ontord

               0
               0
               Crytodub
               January 15, 2023

               فورا 1 دلار را به 100 دلار تبدیل کنید. از ربات مالی استفاده کنید. https://dub.worldnews.biz.pl/Ontord

                0
                0
                Crytodub
                January 15, 2023

                ابزار مالی جدید را بررسی کنید که می تواند شما را ثروتمند کند. https://dub.worldnews.biz.pl/Ontord

                 0
                 0
                 Crytodub
                 January 15, 2023

                 تاریخ جامعه از افراد موفق که پول در اینجا. https://dub.worldnews.biz.pl/Ontord

                  0
                  0
                  Crytodub
                  January 15, 2023

                  شروع به ساخت هزاران دلار در هر هفته فقط با استفاده از این ربات. https://dub.worldnews.biz.pl/Ontord

                   0
                   0
                   Crytodub
                   January 16, 2023

                   هر کس می تواند به همان اندازه که او می خواهد در حال حاضر کسب. https://dub.worldnews.biz.pl/Ontord

                    0
                    0
                    Crytodub
                    January 16, 2023

                    ربات مالی موثرترین ابزار مالی در شبکه است! https://dub.worldnews.biz.pl/Ontord

                     0
                     0
                     Crytodub
                     January 16, 2023

                     کامپیوتر خود را به شما ابزار کسب. https://dub.worldnews.biz.pl/Ontord

                      0
                      0
                      Crytodub
                      January 17, 2023

                      اکثر افراد موفق در حال حاضر از ربات استفاده می کنند. شما? https://newsworld.biz.pl/link

                       0
                       0
                       Crytodub
                       January 17, 2023

                       نیاز به پول نقد? این ربات را راه اندازی کنید و ببینید چه چیزی می تواند. https://newsworld.biz.pl/link

                        0
                        0
                        Crytodub
                        January 17, 2023

                        ربات مالی موثرترین ابزار مالی در شبکه است! https://newsworld.biz.pl/link

                         0
                         0
                         Crytodub
                         January 18, 2023

                         احساس رایگان برای خرید همه چیز شما می خواهید با درامد اضافی. https://newsworld.biz.pl/link

                          0
                          0
                          Crytodub
                          January 18, 2023

                          ما می دانیم که چگونه به ثروتمند ما و شما انجام? https://newsworld.biz.pl/link

                           0
                           0
                           dub
                           January 18, 2023

                           بدون نیاز به نگرانی در مورد اینده اگر شما استفاده از این ربات مالی. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                            0
                            0
                            dub
                            January 19, 2023

                            ما می دانیم که چگونه برای تبدیل شدن به غنی و شما انجام? https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                             0
                             0
                             dub
                             January 19, 2023

                             بدون نیاز به نگرانی در مورد اینده اگر شما استفاده از این ربات مالی. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                              0
                              0
                              dub
                              January 19, 2023

                              حتی یک کودک می داند که چگونه به 1 100 امروز با کمک این ربات. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                               0
                               0
                               dub
                               January 19, 2023

                               ما می دانیم که چگونه به ثروتمند ما و شما انجام? https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                                0
                                0
                                dub
                                January 20, 2023

                                دیگر نیازی به جستجوی کار نیست. کار اینترنتی. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                                 0
                                 0
                                 dub
                                 January 20, 2023

                                 با استفاده از این ربات مالی خود را ثروتمند کنید. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                                  0
                                  0
                                  dub
                                  January 20, 2023

                                  اگر از این ربات استفاده کنید پول می تواند بسیار ساده باشد. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                                   0
                                   0
                                   dub
                                   January 20, 2023

                                   هر کس که نیاز به پول باید این ربات را امتحان کنید. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                                    0
                                    0
                                    dub
                                    January 21, 2023

                                    سعی کنید از بهترین ربات مالی در اینترنت. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                                     0
                                     0
                                     dub
                                     January 21, 2023

                                     در مورد ساده ترین راه سود پول اطلاعات کسب کنید. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                                      0
                                      0
                                      dub
                                      January 22, 2023

                                      پول در اینترنت, ماندن در خانه این زمستان سرد. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                                       0
                                       0
                                       dub
                                       January 22, 2023

                                       توجه! در اینجا می توانید از طریق اینترنت پول کسب کنید! https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                                        0
                                        0
                                        dub
                                        January 22, 2023

                                        پول شما حتی هنگام خواب کار می کند. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                                         0
                                         0
                                         dub
                                         January 23, 2023

                                         کار خود را با استفاده از ربات مالی شروع کنید. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                                          0
                                          0
                                          dub
                                          January 23, 2023

                                          نیاز به مقداری پول بیشتر? ربات واقعا سریع کسب خواهد کرد. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                                           0
                                           0
                                           dub
                                           January 23, 2023

                                           اگر از این ربات مالی استفاده کنید روزانه 1000 دلار سود می کنید. https://Jolve.newsworld.biz.pl/Jolve

                                            0
                                            0
                                            dub
                                            January 23, 2023

                                            ربات مالی اینترنتی کلید موفقیت شماست. https://Jolve.world4news.biz.pl/Jolve

                                             0
                                             0
                                             dub
                                             January 24, 2023

                                             حتی یک کودک می داند که چگونه به 1 100 امروز با کمک این ربات. https://Jolve.world4news.biz.pl/Jolve

                                              0
                                              0
                                              dub
                                              January 24, 2023

                                              فقط با یک کلیک می توانید دلار را به 1000 دلار تبدیل کنید. https://Jolve.world4news.biz.pl/Jolve

                                               0
                                               0
                                               dub
                                               January 24, 2023

                                               سرمایه گذاری های کوچک می تواند تن دلار سریع به ارمغان بیاورد. https://Jolve.world4news.biz.pl/Jolve

                                                0
                                                0
                                                dub
                                                January 25, 2023

                                                ربات مالی موثرترین ابزار مالی در شبکه است! https://Jolve.world4news.biz.pl/Jolve

                                                 0
                                                 0
                                                 dub
                                                 January 25, 2023

                                                 ما می دانیم که چگونه به ثروتمند ما و شما انجام? https://Jolve.world4news.biz.pl/Jolve

                                                  0
                                                  0
                                                  dub
                                                  January 25, 2023

                                                  ربات مالی است فرمول موفقیت شما یافت می شود. در این باره بیشتر بدانید. https://Jolve.world4news.biz.pl/Jolve

                                                   0
                                                   0
                                                   dub
                                                   January 25, 2023

                                                   سرمایه گذاری های بزرگ بدون سرمایه گذاری در دسترس است. https://Jolve.world4news.biz.pl/Jolve

                                                    0
                                                    0
                                                    dub
                                                    January 26, 2023

                                                    بهترین ابزار سرمایه گذاری در اینترنت یافت می شود. بیشتر بدانید! https://Jolve.world4news.biz.pl/Jolve

                                                     0
                                                     0
                                                     dub
                                                     January 26, 2023

                                                     هیچ پول? کسب کنید. https://Jolve.world4news.biz.pl/Jolve

                                                      0
                                                      0
                                                      dub
                                                      January 26, 2023

                                                      در مورد ساده ترین راه سود پول اطلاعات کسب کنید. https://Jolve.world4news.biz.pl/Jolve

                                                       0
                                                       0
                                                       dub
                                                       January 26, 2023

                                                       تنها با یک کلیک می تواند رشد کند تا پول خود را واقعا سریع می باشد. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                        0
                                                        0
                                                        dub
                                                        January 27, 2023

                                                        تاریخ جامعه از افراد موفق که پول در اینجا. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                         0
                                                         0
                                                         dub
                                                         January 27, 2023

                                                         هر کس می تواند به همان اندازه که او می خواهد شکایت این ربات کسب. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                          0
                                                          0
                                                          dub
                                                          January 27, 2023

                                                          در مورد سریعترین راه برای استقلال مالی اطلاعات کسب کنید. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                           0
                                                           0
                                                           dub
                                                           January 28, 2023

                                                           ربات را راه اندازی کنید و بگذارید برای شما پول بیاورد. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                            0
                                                            0
                                                            dub
                                                            January 28, 2023

                                                            هر هفته هزاران نفر را در اینترنت کار کنید. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                             0
                                                             0
                                                             dub
                                                             January 28, 2023

                                                             نیاز به پول? بدون ترک خانه خود کسب کنید. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                              0
                                                              0
                                                              dub
                                                              January 29, 2023

                                                              اکثر افراد موفق در حال حاضر از ربات استفاده می کنند. شما? https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                               0
                                                               0
                                                               dub
                                                               January 29, 2023

                                                               جدیدترین راه برای کسب سود خارق العاده را بررسی کنید. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                                0
                                                                0
                                                                dub
                                                                January 30, 2023

                                                                هزاران دلار درست کنید. پرداخت هیچ چیز. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                                 0
                                                                 0
                                                                 dub
                                                                 January 30, 2023

                                                                 اجازه دهید ربات به شما پول را در حالی که شما استراحت. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                                  0
                                                                  0
                                                                  dub
                                                                  January 30, 2023

                                                                  پول 24/7 بدون هیچ گونه تلاش و مهارت های. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                                   0
                                                                   0
                                                                   dub
                                                                   January 31, 2023

                                                                   با یک کلیک از ربات می تواند هزاران دلار برای شما به ارمغان بیاورد. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                                    0
                                                                    0
                                                                    dub
                                                                    January 31, 2023

                                                                    ربات اتوماتیک را امتحان کنید تا در تمام طول روز به سود خود ادامه دهید. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                                     0
                                                                     0
                                                                     dub
                                                                     January 31, 2023

                                                                     بگذارید ربات مالی همراه شما در بازار مالی باشد. https://fqxtzbiyr.com/14?r=35846

                                                                      0
                                                                      0
                                                                      dub
                                                                      January 31, 2023

                                                                      تنها با یک کلیک می تواند رشد کند تا پول خود را واقعا سریع می باشد. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                       0
                                                                       0
                                                                       dub
                                                                       February 1, 2023

                                                                       ربات مالی اینترنتی کلید موفقیت شماست. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                        0
                                                                        0
                                                                        dub
                                                                        February 1, 2023

                                                                        به ربات مالی اعتماد کنید تا ثروتمند شوید. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                         0
                                                                         0
                                                                         dub
                                                                         February 1, 2023

                                                                         نیاز به پول? ربات مالی راه حل شماست. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                          0
                                                                          0
                                                                          dub
                                                                          February 2, 2023

                                                                          ربات اینترنتی به شما ثروت و رضایت به ارمغان بیاورد. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                           0
                                                                           0
                                                                           dub
                                                                           February 2, 2023

                                                                           اکنون ربات مالی را راه اندازی کنید تا سود خود را شروع کنید. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                            0
                                                                            0
                                                                            dub
                                                                            February 2, 2023

                                                                            پول خود را در تمام طول روز برای شما کار کنید. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                             0
                                                                             0
                                                                             dub
                                                                             February 2, 2023

                                                                             به دنبال پول اضافی? بهترین ابزار مالی را امتحان کنید. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                              0
                                                                              0
                                                                              dub
                                                                              February 3, 2023

                                                                              استقلال مالی چیزی است که این ربات تضمین می کند. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                               0
                                                                               0
                                                                               dub
                                                                               February 4, 2023

                                                                               هر هفته هزاران نفر را در اینترنت کار کنید. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                0
                                                                                0
                                                                                dub
                                                                                February 4, 2023

                                                                                افراد ثروتمند ثروتمند هستند زیرا از این ربات استفاده می کنند. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                 0
                                                                                 0
                                                                                 dub
                                                                                 February 5, 2023

                                                                                 فقط با یک کلیک می توانید دلار را به 1000 دلار تبدیل کنید. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                  0
                                                                                  0
                                                                                  dub
                                                                                  February 6, 2023

                                                                                  نیاز به پول? اینجا را به راحتی دریافت کنید? https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                   0
                                                                                   0
                                                                                   dub
                                                                                   February 6, 2023

                                                                                   نیاز به پول? به راحتی اینجا را بگیرید! فقط این برای راه اندازی ربات را فشار دهید. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                    0
                                                                                    0
                                                                                    dub
                                                                                    February 6, 2023

                                                                                    راه اندازی ربات مالی و انجام کسب و کار شما. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                     0
                                                                                     0
                                                                                     dub
                                                                                     February 6, 2023

                                                                                     افراد ثروتمند ثروتمند هستند زیرا از این ربات استفاده می کنند. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                      0
                                                                                      0
                                                                                      dub
                                                                                      February 7, 2023

                                                                                      کسب پول اضافی بدون تلاش و مهارت های. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                       0
                                                                                       0
                                                                                       dub
                                                                                       February 7, 2023

                                                                                       دیگر نیازی به کار نیست. فقط ربات را راه اندازی کنید. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                        0
                                                                                        0
                                                                                        dub
                                                                                        February 7, 2023

                                                                                        نیاز به مقداری پول بیشتر? ربات واقعا سریع کسب خواهد کرد. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                         0
                                                                                         0
                                                                                         dub
                                                                                         February 7, 2023

                                                                                         درامد اینترنتی ساده ترین راه برای تحقق رویاهایتان است. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                          0
                                                                                          0
                                                                                          dub
                                                                                          February 8, 2023

                                                                                          توجه! در اینجا می توانید از طریق اینترنت پول کسب کنید! https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                           0
                                                                                           0
                                                                                           dub
                                                                                           February 8, 2023

                                                                                           راه اندازی ربات مالی و انجام کسب و کار شما. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                            0
                                                                                            0
                                                                                            dub
                                                                                            February 8, 2023

                                                                                            پول در شبکه در حال حاضر راحت تر است. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                             0
                                                                                             0
                                                                                             dub
                                                                                             February 9, 2023

                                                                                             واو! این سریعترین راه برای استقلال مالی است. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                              0
                                                                                              0
                                                                                              dub
                                                                                              February 9, 2023

                                                                                              افراد ثروتمند ثروتمند هستند زیرا از این ربات استفاده می کنند. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                               0
                                                                                               0
                                                                                               dub
                                                                                               February 9, 2023

                                                                                               پول, پول! پول بیشتری با ربات مالی! https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                                0
                                                                                                0
                                                                                                dub
                                                                                                February 9, 2023

                                                                                                اگر از این ربات استفاده کنید کامپیوتر شما می تواند هزینه های اضافی برای شما به ارمغان بیاورد. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                                 0
                                                                                                 0
                                                                                                 dub
                                                                                                 February 10, 2023

                                                                                                 درامد اینترنتی ساده ترین راه برای تحقق رویاهایتان است. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                                  0
                                                                                                  0
                                                                                                  dub
                                                                                                  February 10, 2023

                                                                                                  با یک کلیک از ربات می تواند هزاران دلار برای شما به ارمغان بیاورد. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                                   0
                                                                                                   0
                                                                                                   dub
                                                                                                   February 10, 2023

                                                                                                   فقط با یک کلیک می توانید دلار را به 1000 دلار تبدیل کنید. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                                    0
                                                                                                    0
                                                                                                    dub
                                                                                                    February 11, 2023

                                                                                                    ربات مالی است فرمول موفقیت شما یافت می شود. در این باره بیشتر بدانید. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                                     0
                                                                                                     0
                                                                                                     dub
                                                                                                     February 11, 2023

                                                                                                     راه اندازی بهترین ابزار سرمایه گذاری برای شروع به ساختن پول امروز. https://iujxnsp.com/27?r=yuqrebng35846

                                                                                                      0
                                                                                                      0

                                                                                                     لطفا نظر خود را درباره این مطلب بگذارید. باتشکر!